Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2007/2008

Wersja do druku

OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM  2007/2008

 

NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM

 

- SUPER I miejsce w konkursie „dziś Oszczędzam w SKO jutro w PKO” nagroda dla szkoły – 10 000, dla uczniów  3 000,00 ( nagrody w postaci MP4, plecaków, MP3 i innych gadżetów)

 

 

NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

 

- I miejsce w kategorii recytacja w VI Konkursie Poezji i Recytacji im. Karola Wojtyły – Martyna Strzelec

- III miejsce w kategorii recytacja w VI Konkursie Poezji i Recytacji im. Karola Wojtyły  Robert Strzelec

- II miejsce w kategorii Twórczość Własna w VI Konkursie Poezji i Recytacji im. Karola Wojtyły – Maciej Kmita

- Wyróżnienie w kategorii Twórczość Własna w VI Konkursie Poezji i Recytacji im. Karola Wojtyły – Paulina Strączkiewicz

- X miejsce w województwie w drużynowych sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

- III miejsce w finale wojewódzkiego konkursu „Wynalazcy i ich wynalazki”  za projekt „ Thomas Alva Edison” w kategorii szkół gimnazjalnych – Anna Drabik, Izabella Kubowicz, Sylwia Kubowicz

- wyróżnienie dla Justyny Chmielarskiej i Urszuli Oleksy za projekt „ Zakład Fotograficzny „Pstryk” w konkursie wojewódzkim „Portfolio Młodego Przedsiębiorcy” w kategorii szkół gimnazjalnych.

- wyróżnienie  dla Szymona Guzy, Dawida Sroki, Bartłomieja Żurka  za prezentację  multimedialną „Wehikuł czasu – samochód”  w finale wojewódzkiego konkursu „ Wynalazcy i ich wynalazki” w kategorii szkół gimnazjalnych

- Wyróżnienie dla Sylwii Puchały, Justyny Mącznik i Kamila Maciuka  za prezentację multimedialną  „Leonardo da Vinci” w finale  wojewódzkiego Konkursu  „ Wynalazcy i ich wynalazki”

- I miejsce drużynowo w II Mikołajkowym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej w Kielcach

- Halowe Mistrzostwo Województwa w Kielcach – Żurek Bartosz, Sadowski Arkadiusz, Młyńczak Dawid, Dylawerski Bartłomiej

- Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Pływaniu -  Ćwiertnia Izabela

  kl. IIIc ,  Kordel Maciej kl. III a

 

 

 

NA SZCZEBLU POWIATOWYM

 

-  I miejsce drużyny dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych

-  II miejsce Tina Petrović , III miejsce Angelika Zając, II miejsce Grzegorz    

   Wolny, III miejsce Jacek Doroz w Ogólnopolskiej Akcji „POLSKA BIEGA”

-  VII miejsce drużyny w zawodach strzeleckich o Puchar Starosty  

    Pińczowskiego w  kategorii seniorów

- II miejsce  Agnieszka Rusak w zawodach strzeleckich o Puchar Starosty w

  kategorii dziewcząt

- III miejsce Rogóż Aneta – w  X Pińczowskich  Zmaganiach z Ortografią

- Cofór Ewelina  wyróżnienie za estetykę pisma w X Pińczowskich

  Zmaganiach z Ortografią

- III miejsce Magdalena Wojciechowska  w Biegach przełajowych o Puchar Burmistrza  ( Biegi Niepodległości)

 

NA SZCZEBLU GMINNYM

 

- XI miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy

  Pińczów w kategorii seniorów

 

 

Dotacje i stypendia :

 

Stypendium Komandora – Sylwia Jurewicz – 1000,00 zł

Projekt w Czasie i Przestrzeni – dotacja do wycieczki – 900,00 zł

Projekt Wynalazki i Wynalazcy –

Projekt Portfolio Młodego Przedsiębiorcy      -


Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 830

Wprowadził(a) do systemu: Jacek Drozdowski, data: 2008-02-04 11:48:03
Opublikował(a): Jan Szarawara, data publikacji: 2008-02-04 13:11:01
Ostatnia zmiana: Jacek Drozdowski, data: 2008-02-04 11:48:03
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony