Wersja archiwalna z dnia 2014-08-25 08:19:38
|
Osiągnięcia uczniów w Szkole Podstawowej w Kozubowie
w roku szkolnym 2012/2013
Konkursy ogólnopolskie:
- Konkurs dla SKO - nagroda I stopnia
- Konkurs Językowy „Ucz się języków. Język to podstawa” - I miejsce w województwie
- Konkurs Językowy FunEnglish - udział
- Konkurs Matematyczno - Logiczny – udział
- Konkurs Plastyczny Brawo Bank „Oszczędzam na...” - udział
- Konkurs Plastyczny Brawo Bank „Moje noworoczne postanowienie” - udział
- Konkurs „Ratujemy i uczymy ratować” - udział
- Konkurs „Bądź bezpieczny w sieci” – wyróżnienie
- Konkurs „Sieciaki na wakacjach 2012” - IV miejsce
- Konkurs „Dziadek nie służy tylko do orzechów” - Patrycja Zachariasz – wyróżnienie
- Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży: uczniowie klasy III: Anna Rusak – I miejsce w powiecie, I miejsce w województwie, 8 miejsce w kraju; Jakub Mierzwiński - II miejsce w powiecie, II miejsce w województwie, 12 w kraju; Szymon Glonek - III miejsce w powiecie, III miejsce w województwie, 13 w kraju; Kamil Bednarz - IV miejsce w powiecie, IV miejsce w województwie, 30 w kraju; uczniowie klasy IV: Kinga Marciszewska, Jagoda Ryńska, Natalia Wojtaś, Adrian Zachariasz, Dominik Placek - I miejsce w powiecie, I miejsce w województwie, 65 w kraju; uczniowie klasy VI: Ciołek Monika - I miejsce w powiecie, V w województwie, 346 w kraju; Jakub Liber - II miejsce w powiecie, VI w województwie, 367 w kraju; Rafał Mucha - III miejsce w powiecie, IX w województwie, 550 w kraju
- Konkurs na Prezentację Multimedialną „Świadomy uczeń - zdrowy dorosły” – Monika Ciołek - wyróżnienie
- Konkurs Bambino i Pearson „Plecak marzeń”- udział
- Konkurs „Zuch” - Julia Wójcik - V miejsce, Martyna Gajos - VII miejsce, Kinga Wojciechowska - VIII miejsce, Roksana Fijałkowska - X miejsce, Weronika Kopeć - X miejsce
Konkursy wojewódzkie:
- Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy - udział
- Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - udział
- Wojewódzki Konkurs „Rymowany Mikołaj” - zwycięstwo klasy IV
- III Świętokrzyski Turniej Matematyczny - udział
- I Świętokrzyski Turniej Gry Chłopskiej Szkoły Biznesu - udział
- Wojewódzki Konkurs dla szkół podstawowych „Świeć przykładem” - udział
- Wojewódzki Konkurs „Szybuj bezpiecznie w internetowej chmurze 2012” - wyróżnienie
- Wojewódzki Konkurs „Serfuję, Szanuję” - wyróżnienie
Konkursy powiatowe:
- Powiatowy Konkurs Literacki „Skrzydłem wiatru pisane” - udział
- Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi - Powiedz Stop upadkom” - Klaudia Radziejewska - II miejsce, Natalia Liberek - III miejsce
- Konkurs plastyczny „Ilustrujemy legendy Ziemi Pińczowskiej” - II miejsce
Konkursy gminne:
- Gminny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej "Młody Ekonomista" - Klaudia Radziejewska - wyróżnienie
- Mini piłka nożna dziewcząt - II miejsce
- Mini piłka nożna chłopców - IV miejsce
- I Gminny Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci "Ilustrujemy legendy ziemi pińczowskiej" -II miejsce
- XII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej - udział
- V Gminny Konkurs Języka Angielskiego - udział
- Turniej Sportowy "Przedszkolaki na Start" - IV miejsce
Konkursy międzyszkolne:
- Międzyszkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ferie 2013 - III miejsce
Konkursy szkolne:
- szkolny konkurs matematyczny „Matematyczne Asy”
- szkolny konkurs na kartkę świąteczną
- szkolny konkurs na stroik świąteczny
- szkolny konkurs na ozdobę świąteczną
- szkolny konkurs „Najpiękniejsza palma i karta wielkanocna”
- szkolny konkurs Wiedzy Ekonomicznej dla klas V - VI „Mały Ekonomista”
- szkolny konkurs języka angielskiego dla klas I - III
- szkolny konkurs języka angielskiego dla klas IV - VI
|