Wersja archiwalna z dnia 2015-02-25 09:57:20
|
Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej w Kozubowie
w roku szkolnym 2013/2014
Konkursy
ogólnopolskie:
- Ogólnopolski Konkurs „Dla SKO” – nagroda II
stopnia
- Ogólnopolski Konkurs SKO „Wiosenne filmowanie”
– udział
- Ogólnopolski Internetowy Konkurs Matematyczno
- Logiczny - udział
- Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i
Młodzieży 2014 - w kategorii klas II:
Kamil Fichowski, Huber Bałaga – I miejsce w powiecie, II miejsce w
województwie, 83 w kraju, w kategorii klas III: Roksana
Fijałkowska, Weronika Kopeć – I miejsce w powiecie, I miejsce w
województwie, 28 w kraju, w kategorii klas IV: Ania Rusak –
I miejsce w powiecie, I miejsce w województwie, 61 w kraju
Szymon Glonek – II miejsce w powiecie, II miejsce w województwie, 78 w
kraju
Kamil Bednarz – III miejsce w powiecie, III miejsce w województwie, 112 w
kraju
Ola Wcisło – III miejsce w powiecie, III miejsce w województwie, w
kategorii klas V: Jagoda Ryńska – I miejsce w powiecie, I miejsce
w województwie, 64 w kraju, Kinga Marciszewska – II miejsce w powiecie, II
miejsce w województwie, 79 w kraju ,Adrian Zachariasz – III miejsce w
powiecie, III miejsce w województwie, 99 w kraju
Dominika Witkoś – III miejsce w powiecie, III miejsce w województwie, 48 w
kraju, w kategorii klas VI: Kamila Juszczyk – I miejsce w
powiecie, III miejsce w województwie - Ogólnopolski Konkurs plastyczny Brawo Bank -
Akcja Segregacja - udział
- Ogólnopolski Konkurs plastyczny Brawo Bank -
Maska karnawałowa - udział
- Ogólnopolski Konkurs SKO - Newsletter SKO -
udział
- Ogólnopolski Konkurs „Szkoła przyjazna dla
każdego” - udział
- Ogólnopolski Konkurs „Dobre rady na odpady” -
udział
- Ogólnopolski Konkurs „Matematyka na faktach” -
udział
- Ogólnopolski Konkurs „Matematyczne Preteksty”
- udział
- II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Planety
Mikołaja Kopernika” - Adrian
Zachariasz - II miejsce
- Ogólnopolski Konkurs Na Łamigłówkę
Matematyczną - Adrian Zachariasz
- I miejsce
- Ogólnopolski Konkurs „Jak to działa?” - udział
- Ogólnopolski Konkurs na Prezentację
Multimedialną „Świadomy uczeń - zdrowy dorosły” - udział
- Ogólnopolski Konkurs „Gdzie były, co robiły
Twoje ręce?” - udział
- Ogólnopolski Konkurs Porcja Pozytywnej Energii
- udział
- Ogólnopolski Konkurs Ekstraklasa z Matematyki
dla klasy V - udział
- Ogólnopolski Konkurs Ekstraklasa z Języka
Polskiego dla klasy V - udział
- Ogólnopolski Konkurs Junior Media - zwycięstwo
- Ogólnopolski Piknik Sieciakowy - wyróżnienie
Konkursy
wojewódzkie:
- Wojewódzki Konkurs „Ekologia, my i region, w
którym żyjemy” - udział
- Wojewódzki Konkurs „Współpraca kluczem do
ochrony środowiska - Szkolne Centrum Recyklingu” - IV miejsce; Kategoria B: quiz ekologiczny - 2 laureatów: Anna Rusak kl. IV, Kinga
Marciszewska kl. V
- Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - udział
- Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
- udział
- Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego -
udział
- Wojewódzki Konkurs „I dziewczyny i chłopaki
wiedzą, co to zdrowia smaki” – udział
- Wojewódzki Konkurs na rymowankę antytytoniową
"Nie pal przy mnie, proszę!" - Roksana Fijałkowska - wyróżnienie
- Wojewódzki konkurs plastyczny „Wolny czas -
bezpieczny czas” - Roksana Fijałkowska
- II miejsce, Klaudia Radziejewska - I miejsce
- Wojewódzki Konkurs Informatyczny „Stwórzmy
Razem Lepszy Internet” - Klaudia
Radziejewska – wyróżnienie
- Wojewódzki konkurs plastyczny „Kukiełka lub
maskotka Danusia” – udział
- Wojewódzki konkurs „Gwiazdkowe rymy” – udział
Konkursy powiatowe:
- Powiatowy Konkurs Literacki „Skrzydłem wiatru
pisane” - udział
- XI Mały Powiatowy Konkurs Recytatorski -
udział
- Powiatowe eliminacje konkursu plastycznego „Bezpiecznie
na wsi” - Roksana Fijałkowska -
III miejsce w kat. klas 0 - III, Klaudia Radziejewska - III miejsce w kat.
klas IV – VI
- Powiatowy konkurs plastyczny „Nie pal, nie
zabijaj” - udział
Konkursy gminne:
- II Gminny Konkurs „Bezpieczny pieszy i
pierwsza pomoc” - II miejsce
- Gminny Konkurs Mikołajkowy „W dwa ognie
usportowione” - I miejsce
- XIII Gminny Konkurs Miś Matematyczny
- XI Gminny Konkurs Recytatorski „Zwierzęta
wokół nas” - Roksana
Fijałkowska - wyróżnienie
- VII Gminny Konkurs Języka Angielskiego - Kamila Juszczyk - wyróżnienie
- II Gminny Konkurs Wiedzy Ekonomicznej „Młody
Ekonomista” - Kamila Juszczyk
- wyróżnienie
- Gminne Zawody Balonów na Ogrzane Powietrze - wyróżnienie
- Gminny Konkurs Cichego Czytania ze
Zrozumieniem – Roksana Fijałkowska – II miejsce
- Gminny Konkurs „Palma Wielkanocna” - III miejsce
- Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt - II miejsce
- Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców - IV miejsce
- Gminny Turniej „Usportowione 2 ognie” - I miejsce
- Gminny Konkurs „Bezpieczeństwa na piątkę” - IV miejsce
- Turniej w unihokeja - II miejsce
- Gminny Turniej Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego
- II miejsce
- Gminne Zawody w pływaniu o Puchar Burmistrza - V miejsce
- Gminny Turniej Sportowy „Przedszkolaki na
start” – III miejsce
- XIII Gminny Konkurs Zabytki Naszego Regionu – Martyna Gajos – I miejsce,
Kinga Wojciechowska – II miejsce, Oliwia Zachariasz – III miejsce
Konkursy szkolne:
- Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas IV - VI
- Matematyczne Asy
- Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I
- III
- Szkolny Konkurs Ekonomiczny dla klas V - VI
"Mały Ekonomista"
- Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I - III
- Szkolny konkurs na najpiękniejszą kartkę
świąteczną
- Szkolny konkurs na najpiękniejszą ozdobę
choinkową
- Szkolny konkurs na stroik świąteczny
- Szkolny konkurs na palmę wielkanocną
- Szkolny konkurs na kartkę wielkanocną
|