Kadra szkoły

Wersja do druku


Dyrektor

mgr Barbara Burzawa

 

Zastępca dyrektora
mgr Katarzyna Nowacka

 

Kierownik Szkoły Filialnej w Szarbkowie
mgr Małgorzata Kolankowska

 

Kierownik Szkoły Filialnej w Unikowie
mgr Mariusz Sarna

 

J. polski
mgr Alicja Sadura
mgr Elżbieta Towarek
mgr Małgorzata Trzęsień

 

Matematyka
mgr Joanna Dominek
mgr Agnieszka Guzikowska
mgr Donata Pochyła

 

Przyroda
mgr Jadwiga Różalska
mgr Elżbieta Siemińska

 

Historia
mgr Andrzej Dziubiński

 

J. angielski
mgr Beata Krycha
mgr Lidia Zaborowska
mgr Kamilla Pietrawska - Bielaś

Hubert Pękala

 

Informatyka
mgr Bernadeta Zientara
mgr Agnieszka Guzikowska

Technika
mgr Katarzyna Nowacka

mgr Jadwiga Różalska
mgr Wioletta Spychała
Alina Kasprzyk

Muzyka / Plastyka
mgr Anna Skuza


Wychowanie Fizyczne
mgr Wioletta Spychała

mgr Marzena Tutaj
mgr Artur Błach
mgr Jerzy Kucybała
mgr Paweł Rutkowski
Robert Stachurski

 

Kształcenie zintegrowane
Alina Kasprzyk
mgr Małgorzata Drozdowska,
mgr Elżbieta Kaczmarska
mgr Renata Majewska
mgr Agata Mazurek
mgr Urszula Kostecka
mgr Ewa Mazelewska
mgr Elżbieta Włodno-Furman
mgr Bernadeta Zientara
mgr Lidia Żuber
mgr Dorota Równicka
mgr Barbara Jagiełło
mgr Małgorzata Kolankowska (Szarbków)
mgr Wioletta Mazur (Szarbków)
mgr Aneta Winiarska (Szarbków - Uników)
mgr Mariusz Sarna (Uników)
mgr Danuta Stawska (Uników)

Religia
mgr Beata Domagała
mgr Elżbieta Wieteska (s. Awita)
mgr Krystyna Waksmundzka (s. Augustyna)
mgr Alicja Kryczka (Uników)
mgr Marek Kwiecień (Szarbków)


Świetlica
mgr Klaudia Nowak
mgr Beata Chabińska
mgr Magdalena Krotosz
Anna Duraczyńska

 

Pedagog szkolny
mgr Edyta Jaklewicz-Orzeł
mgr Anna Sokołowska-Błach

Terapia Pedagogiczna
mgr Barbara Burzawa
mgr Katarzyna Nowacka
mgr Edyta Jaklewicz-Orzeł
mgr Anna Sokołowska-Błach
mgr Renata Majewska

Nauczanie indywidualne
mgr Katarzyna Pietrzykowska

Biblioteka
mgr Agnieszka Poros

Psycholog
mgr Anna Cieplińska

Logopeda

mgr Bożena Strączek

 

Administracja

Małgorzata Różycka - ref. ds. administracji
Sebastian Hajduk - ref.

 

Obsługa

Dorota Brzezoń

Wanda Chlewicka

Alina Chruścińska

Zdzisława Chryczyk (Szarbków)

Lidia Gajkowska

Grażyna Koziara

Leokadia Koźmińska

Agnieszka Mitręga

Mirosława Rzepkiewicz

Krystyna Sikora
Bożena Wach (Uników)
Dorota Zapart
Piotr Gręda
Stanisław Łuszcz
Mirosław Nowak

Marek Rechowicz

Służba zdrowia

Marek Czerw - stomatolog
Beata Płatek - asystentka stomatologa
Janina Kaczmarczyk - higienistka szkolna


Statystyki bieżącej stronyWyświetleń: 3146

Wprowadził(a) do systemu: Sebastian Hajduk, data: 2005-03-10 10:13:44
Opublikował(a): Jan Szarawara, data publikacji: 2005-03-10 12:24:07
Ostatnia zmiana: Sebastian Hajduk, data: 2005-03-10 10:13:44
Rejestr zmian bieżącej strony
Archiwalne wersje tej strony